Як синхронізувати телефонну книжку на смартфоні з Андроїдом 
Сьогодні смартфон — найпопулярніший гаджет. І популярним він став завдяки системі Android, 84% смартфонів розроблено на цій платформі.

Рано чи пізно кожен користуваач телефону змінює свій гаджет — вийшла нова модель, наш старий смартфон зламався, ми загубили свій телефон. Навіть, якщо наш смартфон нас влаштовує на 100% і міняти ми його не збираємося — іноді потрібно переустановити прошивку для стабільної роботи. У всіх цих випадках найбільша проблема — це втрата контактів, які зберігалися в телефонній книжці. Але цієї проблеми може не бути, якщо Ви скористаєтеся наступною порадою — зберігайте контакти не в місцевому довіднику смартфона (у разі поломки або втрати телефону — ці дані відновити неможливо), а в довіднику «Контакти» свого облікового запису google. Цей обліковий запис є у кожного, адже без нього неможливо користуватися ні плеймаркетом ні поштою. За замовчуванням смартфон додає нові записи у свою локальну телефонну книжку, але Ви можете це змінити. Просто виберіть при додаванні нового запису місце збереження «Контакт Google» і Ваші записи синхронізуться з базою контактів google, доступ до якої є тільки у Вас.

Після цієї простої маніпуляції Ви ніколи не втратите свої контакти. Коли Ви купите новий смартфон — Вам достатньо буде занести в нього дані Вашого облікового запису і вся телефонна книжка автоматично буде завантажена у новий гаджет.

Ще один бонус — зайшовши на комп’тері за допомогою свого облікового запису Google у сервіс «Контакти», Ви зможете редагувати телефонну книжку, додавати туди нові записи. Всі Ваші зміни, зроблені на ПК, автоматично завантажаться в Ваш смартфон. Це зручно, у випадку, коли ми вперше купили смартфон і нам потрібно перенести велику кількість контактів вручну. Набирати їх на повноцінній клавіатурі ПК зручніше, ніж на сенсорі смартфону.