Подорожі приносять нам набагато більше щастя, ніж матеріальні блага. 
Не одним подорожуючим доведено, що подорожі приносять нам набагато більше щастя, ніж матеріальні блага.
Чому ми стрімко мчимо в магазин, як тільки у нас з’являються гроші? З кожним новим придбанням ми відчуваємо себе щасливішими, але через кілька днів від колишньої радості не залишається і сліду. Ми вирішили розібратися в цьому непростому питанні, щоб раз і назавжди зрозуміти, де нам шукати щастя.
Виявляється, головний ворог нашого щастя — це звичка. Як тільки покупка стає для нас повсякденною, рівень задоволеності життям падає і ми змушені бігти за черговим придбанням. І так знову і знову.
Ми відчуваємо однаковий приплив щастя як при покупці чого-небудь бажаного, так і під час подорожей. І найголовніше — з часом рівень радості, пов’язаний з придбанням, падає, а враження від пригод продовжують постачати нас гормонами щастя ще дуже довго.
Відвідування різних заходів, поїздки, придбання нових навичок, а також екстремальний досвід — все це ідеальний запас щастя для кожного з нас. Новий гаджет або навіть автомобіль з часом стануть звичними або втратять актуальності, а кожний новий спогад буде джерелом справжньої радості, яка залишиться з нами на все життя.

Підібрати правильну подорож Вам допоможуть експерти з туристичної агенції «Поїхали з нами»