Парка — поради і тенденції 
Парка почала покоряти моду у 1960-і роки, в якості протестної молодіжної культури. І до сьогоднішнього дня ця куртка — є невід’ємною частиною гардеробу молодих дівчат.

Класична парка
Класична парка має середню довжину і оливковий зелений колір тканини.  Куртка має, в основному, зігріваючу підкладку і знімний капюшон з хутряною обробкою. Поли парки декоровані двома просторими накладними  кишенями в районі бадер і шнурком на талії. Змінні утеплююча підкладка і капюшон роблять цю куртку універсальнимою. Шнурк на талії і кромка захищає власника від вітру. На сьогодні є чимало варіантів в моді класичної парки, які захищають власників від непогоди і  радують своїми тенденціями.

Сьогодні модельєри у своїх колекціях парок все частіше відходять від класичної моделі. Різні моделі супроводжують вас у будь-яку погоду.
Якщо раніше утеплена куртка призначалась для холодних температур, то сьогодні можна знайти багато стильних курток без теплих підкладок і в різноманітній кольоровій гамі. Довжина парок коливається від середини стегна і нижче. Наявний широкий вибір утеплювачів від теплих, наповнених пухом до полегшених весняних варіантів. На сьогодні парка стала настільки трендовою, що наявні моделі, які гарно підійдуть і до класичного вечірнього плаття.

Парка-пуховик
Вони ідеально підходять для зими з засніженими днями і холодними вітрами. Часто в таких моделях наявний шнурок, який фіксується на таліїї і внизу куртки, таким чином вона є ще більш вітронепродувна. Великий капюшон і тепле хутро надійно захистять вас від холоднечі . Утеплена парка представлена в різноманітній кольоровій гамі, від червоного до чарівного класичного чорного кольору.  Тому такі моделі можуть бути незамінними, щоб ходити в них на роботу, або проводити вільний час на прогулянці та екскурсії.

Функціональна парка
Водовідштовхувальні версії таких курток доступні серед різних провідних світових виробників, таких як North Face,  Chiemsee або Jack Wolfskin. М’який і теплий захист  забезпечують новітні версії іноваційних матеріалів і текстильних покриттів , які добре захищають від дощу, холоду і снігу. Таким чином, ці моделі є ідеальним і незімінними  для холодних і дощових днів, в таких парках вам буде тепло і затишно навіть при будь-якій погоді.

Бавовняні парки
Легкі моделі з  бавовни також захищають вас в теплу пору року. Вони захистять вас у вечірній час від свіжого бризу і чудово доповнять спортивний одяг. Парки в модному стилі «мілітарі», як правило, зроблені з легкого в догляді та надійного попліну.

Класична парка
Уже описана оригінальна модель парки особливо підходить для любителів моди, які полюбляють суміш стилів. Представлені моделі є незамінними на щоденння, поціновувачі оцінять їх і на дозвіллі.

Замовити парку на будь-який смак можна в Центрі замовлень за каталогами «Єврокаталог»

Центр замовлень за каталогами «Єврокаталог» доставить будь-який товар з каталога ОТТО в Україну.

Парка — тенденції 2016 року

Модні кольори в цьому сезоні: блискучий, насичений синій, екстравагантний  червоний або стриманий пастельний.  Проте наявні і теплі кольорові тони. Також в моді мілітарі стиль — парка з пагонами кольору хакі.