Час оновити гардероб 
Скоро літо і нам слід подбати про оновлення гардеробу. Якщо Ви читаєто цю статтю — значить Ви сучасна людина, яка цінує свій час і не хоче витрачати його на походи по бутіках і базарах. Ви звикли здійснювати покупки в інтернеті і сьогодні я Вам розкажу про один досить цікавий і надійний сервіс.

Мова йде про покупки одягу і взуття в німецькому каталозі ОТТО (otto.de). ОТТО — величезний концерн, який займається доставкою товарів поштою ще з докомп»ютерних часів. Навіть ті, хто жив при Радянському  Союзі — пам»ятають цей товстелезний журнал, який «чудом» потрапляв на територію СРСР і його передавали одна одній модниці як скарб. Звичайно, тоді з цього каталога ніхто в Україні не міг робити замовлення, його використовували як «журнал мод» — модниці самотужки намагалися пошити одяг, схожий на той, який вони бачили в каталозі. Сьогодні ситуація інша. Замовляти товари з каталога ОТТО не складніше, ніж піти в супермаркет по сусідству. Правда тут навіть ходити нікуди не потрібно. Вибрати і замовити потрібний товар можна не виходячи з дому. Адже концерн ОТТО перемістив основну частину продаж в інтернет.

Дехто скаже — «а як замовити товар не помацавши його руками і не примірявши на себе»? Страх не вгадати з розміром — основна перепона на шляху здійснення покупок. Можу запевнити — страшно тільки перший раз. А для того, щоб справитись з цим страхом і існують сервіси по організації замовлень за каталогами. Один із цих сервісів, послугами якого я Вам пропоную скористатися — це Центр замовлень за каталогами «Єврокаталог», що знаходиться в місті Чернівці, вулиця Нагірна, 1 (район Соборної площі). Адреса в інтернеті otto.cv.ua та eurokatalog.cv.ua.

Скріншот сайту otto.cv.ua
Скріншот сайту otto.cv.ua

Єврокаталог працює на ринку України з 2004 року. Центр надає консультації, оформляє замовлення, та організовує доставку вибраних товарів з німецького каталогу ОТТО в Україну. Основна перевага центру «Єврокаталог» — це індивідуальний підхід до клієнтів, який полягає в першу чергу у допомозі у виборі моделей і піддборі розміру.

В каталозі ОТТО величезний асортимент товарів і зручна система покупок: всі моделі супроводжуються фотографіями і докладним описом, мають великий вибір розмірів і кольорів. Спробуйте цей вид шоппінгу і Ви не розчаруєтесь.

Єврокаталог-Чернівці

✉ м.Чернівці, вул.Нагірна1

📞 0372 57-02-91

📞 050 945-02-60

📞 067 379-15-59

otto