Наступ на свободу слова в Україні 
Україна котиться у прірву слідом за Росією… А мали йти до Європи.

Можна погоджуватись або не погоджуватись з його точкою зору. Можна подавати в суд, якщо вважаєш його матеріали образливими для себе. Але цькувати так, як цькує нинішня влада — це не європейський вибір. Це прірва, в яку котяться Північна Корея і Росія. Спочатку податковий тиск, а тепер позбавлення права працювати в Україні.

Вразила реакція фейсбук-спільноти на новину про те, що Савіку Шустеру анулювано дозвіл на роботу. Дуже багато висловлювань, про те, що Савік — маніпулятор. Але на секундочку… Журналістика — це взагалі інструмент для маніпуляцій свідомістю. І серед журналістів, на мій погляд, Савік найменший маніпулятор. На його програмах завжди був майданчик для висловлення різних точок зору і він особисто рідко приймав ту чи іншу сторону.

Сьогодні журналісту Савіку Шустеру, який має громадянство Канади анулювали дозвіл на роботу.
Про це «Українській правді» повідомив партнер Савіка Шустера на каналі Павло Єлізаров.
«Два тижні тому ми отримали продовження дозволу на роботу для Савіка. Вчора з’явилося багато інформації про те, що цей дозвіл був анульований. Ми вважали, що це «качка». Однак сьогодні вранці наші юристи зв’язалися з центром зайнятості та ті усно підтвердили цю інформацію», — сказав він.

В прямому ефірі Савік Шустер оголосив голодування в знак незгоди з рішення анулювати його дозвіл на роботу в Україні: «Я оголошую голодування до тих пір, поки мені не повернуть право працювати в європейській країні під назвою Україна. Я в Європі народився, я в Європі жив, я в Європі отримав освіту, я Європу дуже люблю, моїм кумиром є Леонардо да Вінчі. Я за ці цінності готовий віддати дуже багато. Я буду голодувати, поки ці люди не змінять своє рішення»

і….????

Прес-конференція Савіка Шустера. Повна версія.