Окуніться у світ найновіших тенденцій моди 2016 року 
В черговий раз я повертаюсь до наших чарівних жінок.

Ритм життя сучасної жінки дуже високий. Сім’я, робота — забирають левову частку часу. І його у неї залишається дуже мало для себе чарівної і неповторної. Витрачати залишки часу на походи по магазинах і бутіках недоцільно, набагато раціональніше його провести біля комп’ютера, роблячи покупки онлайн, не покидаючи своєї затишної домівки.

В своїх оглядах я вже звертав увагу на сервіс Єврокаталог, який надає консультації, оформляє замовлення та доставляє одяг і взуття з Європейських каталогів та інтернет магазинів в Україну. Сьогодні я пропоную Вашій увазі електронну PDF версію друкованого російськомовного каталогу ОТТО сезону весна/літо 2016 року. Для тих, кому більше до вподоби журнальна подача матеріалів про моду — цей матеріал буде дуже цікавим.

Прийшов час придбати нові наряди! Відкрийте для себе модні хіти і піддайтесь спокусі приголомшливих ідей!

Ви зможете не тільки переглянути і насолодитись вишуканим одягом на прекрасних моделях, а навіть замовити собі товари, які Вам сподобаються. Для цього достатньо занотувати номер артикулу, а далі виконати нескладні інструкції, наведені у скріншотах:

На першому скріншоті зображено, як знайти артикул моделі, що Вам сподобалася (біля картинки є номер. В текстовій частині біля відповідного номеру — опис моделі та її артикул). Запишіть цей артикул та зайдіть на сайт otto.de. Там в полі пошуку введіть номер артикулу, який ви занотували (скріншот № 2) і Ви попадаете на сторінку, з шуканим товаром (скріншот №3). Виберіть там потрібний колір та розмір (від цих параметрів може змінюватись ціна і навіть у деяких випадках — номер артикулу). Потім зайдіть на сайт eurokatalog.cv.ua/otto.de та занесіть дані, як показано на скріншотах № 4 і № 5. В кінці натисніть кнопку «замовити» та оформіть замовлення.

Залишайтесь чарівними. Приємного Вам шоппінгу!