Модні тренди весни 2016 
Як казала моя бабця — «все нове — то є добре забуте старе». Ну може то не тільки моя бабця так казала, але малим я це чув тільки від неї. До чого це я? Та до того, що всі думають, що мода змінюється, а насправді вона бігає по колу. Втім як і все в людському суспільстві.

Ще недавно дизайнери віддавали перевагу пастельним відтінкам ткани і строгому покрою одягу, а вже в цьому сезоні в тренд виходять  яскраві кольори і мікс тенденцій різних модних епох. В одязі 2016 року ми зможемо спостерігати деякі відголоски елегантних 60-х і яскравих 70-х років.

Тенденції 2016 року стали прямою протилежністю лаконічності. Наряди цього року рясніють різноманітними вставками із люрекса, стразів, мережив, накладних квітів, бахроми і воланів. Так що в цьому році нудьгувати не прийдеться. Буденність і однотипність відходять на другий план.

Нагадую, що в Чернівцях працює Центр замовлень за каталогами Єврокаталог www.eurokatalog.cv.ua де можна замовити будь-який одяг із більш ніж 100 європейських каталогів і інтернет магазинів.