Буковинська весна 2016. Племінний огляд собак. Фотозвіт. 
Чернівчани, які планують в цьому році використовувати своїх собак у племінній діяльності, а також ті, хто хотів просто підтвердити відповідність своїх улюблених вихованців стандартам породи, прийняли участь сьогодні у племінному огляді собак «Буковинська весна 2016», яку провело Чернівецьке міське відділення КСУ на спортивному комплексі «Мальва». Експертизу проводив суддя міжнародної категорії МКФ-FCI національний ALL-ROUNDER Гегель Юрій Миколайович. У виставці взяло участь більше 130 собак різних порід.

на фото голова ЧМВ КСУ Василь Пріпа (зправа) та судья Юрій Гергель (по центру)
на фото голова ЧМВ КСУ Василь Пріпа (зправа) та суддя Юрій Гергель (по центру)

На відміну від більшості учасників, для нас з Геліосом це була перша виставка. Скажу чесно, хвилювався тільки я, а Гелик просто був щасливий від можливості поспілкуватися з такою кількістю собак. 🙂

DSC_8610

DSC_8734

Увага! Конкурс! Переможцю чашка з надрукованим фото безкоштовно!

Фото учасників і їх улюбленців (натисніть на зображення для збільшення картинки):

 


Умови конкурсу:

Знайдіть у галереї фото своєї собаки, клацніть на ньому. Після того, як відкриється фото, біля нього зліва буде кнопочка «поделиться fb»:. Натисніть її і розмістіть запис на своїй сторінці у фейсбуку з хештегом #KSUBUC16 та напишіть кличку собаки.  Тому, чиє фото назбирає найбільше лайків і перепостів до 1 травня 2016 року, блог «Антипризма» зробить подарунок: чашку з надрукованим фото-переможцем безкоштовно.

фото: Валентин Пріпа, Оксана Пріпа


One thought on “Буковинська весна 2016. Племінний огляд собак. Фотозвіт.

  • 17.04.2016 at 18:31
    Permalink

    у Геліка оцінка «відмінно» 🙂

Комментарии закрыты.