Коли тури в Єгипет дешевші 


Booking.com


Курорти Єгипту — найулюбленіше місце для відпочинку цілий рік. Але як і на будь-яких курортах в Єгипті є високий і низький сезон. Звичайно ж, у високий сезон тури в Єгипет дорогі, а в низький сезон — дешеві.

Насамперед традиційно високий сезон — це новорічні свята. Ціни на готелі в цей період найвищі, не дивлячись на те, що погодні умови в цей час не найкращі для пляжного відпочинку. Також високий сезон — це той час, коли пляжний відпочинок найкомфортніший: вересень, жовтень, перша половина листопада, друга половина березня, квітень, травень. Решта місяців рахуються низьким сезоном, хоча і в низький сезон продовжується пляжний відпочинок.

Туристичний сезон в Єгипті помісячно:

 січень  1-10 високий сезон

 з 10.01 низький сезон

Перша половина місяця рахується високим зезоном із-за новорічно-різдвянних свят.

Сезон вітрів і дощів. Денна температура повітря досягає 28 градусів тепла, нічна — 25 градусів. Іноді вночі повітря охолоджується до 15 градусів, зі знаком плюс. Температура води тримається в районі 22 градусів.

 лютий  низький сезон  Сезон вітрів і дощів. Лютий Єгипті вважається найхолоднішим місяцем в році. Повітря в цей час досягає 22 градусів тепла. Вночі, повітря охолоджується до 15 градусів тепла. Вода залишається такою ж — 22 градуси тепла.
 березень  перша половина — низький сезон

 друга половина — високий сезон

 У березні середня денна температура повітря коливається в районі 26 градусів тепла, в першій половині місяця вночі, градусник опускається до 17 градусів тепла. Вода залишається колишньою, і досягає 22 градусів, зі знаком плюс. Дощів не спостерігається. Зате часті пісчані бурі. У цьому місяці погода може як порадувати, так і трохи засмутити.

Сезон медуз в Єгипті
Медузи в Єгипті з’являються з середини березня до початку травня. Вся справа в тому, що саме цей сезон є для них періодом для розмноження. Вони вибираються якомога ближче до берега, де вода значно тепліше. Ніяких небезпек вони не уявляють. Медузи мають фіолетовий колір і при дотику до шкіри, вони залишають опік, який тримається протягом не більше трьох годин.

 квітень  високий сезон  Вночі повітря охолоджується до 18 градусів тепла, вдень вона прогрівається до 24-28 градусів, зі знаком плюс. Вода стає трохи тепліше — 24 градуси. Це ідеальний час для купання.
 травень  високий сезон  Травень є першим місяцем спеки. Денна температура повітря досягає 27-31 градуси тепла, вночі повітря охолоджується до 25 градусів тепла. Температура води коливається в районі 25 градусів тепла.
 червень  низький сезон  У денний час доби повітря прогрівається до 36 градусів тепла, вночі вона опускається до 25 градусів. Вода ж у море коливається в межах 28 градусів тепла. Відпочиваючи в Єгипті в цьому місяці, вдень краще відпочивати в готелі і утриматися від відпочинку на пляжі.
 липень  низький сезон  Середня денна температура повітря коливається від 36 до 38 градусів тепла, в деякі дні, повітря може досягати 40 градусів. Як тільки сонце заходить за горизонт, повітря охолоджується до 26 градусів тепла. Вода все така ж комфортна, її температура досягає 28-29 градусів тепла.
 серпень  низький сезон  Погода в серпні тримається в тих же межах, що і в липні. У цей час не варто відвідувати екскурсії та лежати на пляжах. А ось в морі можна купатися в будь-який час доби.
 вересень  високий сезон  Починаючи з вересня, температура повітря починає трохи знижуватися, відпочинок стає комфортним. Вдень повітря досягає 32 градусів тепла, вночі стовпчик термометра опускається до 24 градусів. Вода ж коливається від 26 до 27 градусів тепла.
 жовтень  високий сезон  Денна температура повітря досягає 30 градусів тепла, вночі ж, повітря охолоджується до 21 градуса, зі знаком плюс. Вода тримається в межах 26 градусів.
 листопад  

 перша половина — високий сезон

 друга половина — низький сезон

 У денний час доби стовпчик термометра піднімається до показника в 26 градусів тепла. Вночі він може опуститися до 18 градусів, зі знаком плюс. Вода остигає не більше ніж до 26 градусів.

У другій половині місяця починається сезон вітрів.

 грудень  до 25.12 низький сезон

 з 25.12 високий сезон

Сезон вітрів і дощів.

Вдень повітря може прогрітися до 23 градусів тепла, а вночі охолодитися до +16 градусів. Вода досить тепла — 22-23 градуси, зі знаком плюс.

в 20 числах місяця починається високий зезон на тури, які перекривають новорічно-різдвяні свята.

Так коли ж в Єгипті закінчується курортний сезон? Ніколи. Єгипет — це курорт, який можна відвідувати цілий рік.

У зв’язку з жарким кліматом країни, сезон купання тут триває протягом цілого року, так як температура води ніколи не опускається нижче 22 градусів, зі знаком плюс. У зимовий час, місцеві жителі надягають на себе куртки, а туристи з радістю хлюпочуться в теплій воді. Купальні сезон не припиняється ніколи, деякі незручності можуть з’явиться в сезон вітрів. Також, не варто забувати про виснажливу літню спеку, коли в денний час доби не бажано знаходитись на пляжі.

До найбільш захищеними курортами Єгипту від бурь і вітрів відносяться  Таба і Сафага. Це два курорти, які розташовані таким чином, що тут практично ніколи не дмуть вітри. Найбільше вітри відчуваються в Хургаді. Шарм-Ель-Шейх також захищений горами і вітри тут не такі відчутні.

Треба зауважити, що зазвичай лежаки на пляжах мають захисну огорожу, яка затримує вітер, що дає змогу досить комфортно себе почувати і в сезон вітрів.

Також треба розуміти, що вологість на курортах Єгипту досить низька, і жара переноситься набагато легше. Тобто 40 градусів в Єгипті перенести легше, ніж 35 на курортах Туреччини.

Для того, щоб не отримати розчарування від туру в Єгипет, потрібно правильно виставити пріорітети відпочинку.

Сезон відпочинку в Шарм-ель-Шейху
Відпочивати в Шарм-Ель-Шейху можна протягом цілого року. І взимку, і влітку тут можна засмагати і купатися. Але, не дивлячись на це, планувати сезон відпочинку на цьому курорті, потрібно в залежності від того, які плани входять в цей відпочинок. Для купання та пляжного відпочинку, безсумнівно, підійде літо, осінь і весна, для занять дайвінгом на курорт найкраще їхати з травня по жовтень, коли в морі спостерігається максимальна видимість. Для того щоб оглядати тутешні пам’ятки, необхідно вибрати зимові місяці року. Саме в цю пору року можна ходити по місту, їздити по пустелях і не боятися за сонячний удар. У травні можна відправитися на грандіозний Фестиваль верблюдів, в жовтні-листопаді проводяться численні гонки на катерах, в квітні відбувається зустріч весни.

Сезон відпочинку в Хургаді
Безсумнівно, найкращим сезоном для відпочинку в Хургаді, за співвідношенням «погода — ціна», є, звичайно ж, вересень. Також, досить популярними місяцями є квітень, грудень і жовтень. З дітьми тут дуже комфортно відпочивати під час осінніх канікул. Але навіть в грудні тут досить багато туристів.

Таким чином, коротко відповісти на питання, коли краще їхати в Єгипет, неможливо.  Що б Ви не вибрали, завжди доведеться з чимось миритися. Більш високі ціни або капризи погоди — вибір залишається за Вами.

Підібрати тур в Єгипет Вам допоможуть в туристичній агенції «Поїхали з нами», якак знаходиться в м.Чернівці, вул.Нагірна, 1. т. 066 144 41 49, 067 144 22 72, 57 02 94