Бронюємо готелі в Золотих Пісках (Болгарія) самостійно 


причини для подорожі: пляж, море, відпочинок з дітьми, молодіжний відпочинок, розваги, смачна кухня

Житло в районі Золотих пісків користується попитом. Не зволікайте з вибором пропозицій. Найкращі пропозиції з максимальними знижками на бронювання готелів у районі Золотих пісків (Болгарія) на найближчі дати:

Плануєте відпочити в Золотих пісках (Болгарія) — забронюйте самостійно готелі за найкращими цінами. Ви можете забронювати помешкання у Болгарії самостійно, а можете скористатись послугами Туристичної агенції «Поїхали з нами», що знаходиться в м.Чернівці, вул.Нагірна, 1.Booking.comBooking.com

Відпочинок в Золотих Пісках (Болгарія)

Золоті піски — найбільший курорт на північному узбережжі Чорного моря, розташований на території національного парку в 18 км на північний схід від міста Варна і в 490км від столиці Софія. Територія курорту Золоті Піски оголошена Національним парком.

Історія назви «Золоті піски» пов’язана з давньою легендою, яка розповідає як пірати закопали золотий скарб на узбережжі на північ від міста Варна. Земля помстилася бандитам перетворюючи золото в прекрасний пісок — найчистіший і мілкий на всьому узбережжі Чорного моря. Через свою природню красу, прекрасний клімат, унікальний природний парк і золотистий пісок курорт є перлиною Болгарської Рив’єри.

На території курорту знаходиться безліч мінеральних джерел. На базі їх цілющих властивостей створені бальнеолікувальні центри, які пропонують різні оздоровчі процедури.

Під час відпочинку на Золотих Пісках можна відвідати красивий скельний монастир Аладжа. У 12-му столітті тут жили монахи-ісихасти, і вирувало цікаве життя. Монастир був оголошений культурною пам’яткою.
Нічне життя досить різноманітне: в центрі курорту є дискотеки, нічні клуби, бари. Безліч ресторанів, кафе, барів і бістро пропонують не тільки болгарську і європейську, а й екзотичну кухню. На пляжі в Золотих Пісках пропонуються розваги на будь-який смак — прогулянки на яхтах, катання на водних лижах, водні гірки дайвінг, віндсерфінг, гольф, польоти на дельтаплані і багато інших.

Переглянути пропозиції і бронювати