Затока — перлина Чорного моря. Бронюємо відпочинок самостійно. 


причини для подорожі: море, пляж, подорож сім'єю, відпочинок з дітьми, молодіжний відпочинок, нічне життя і атмосфера

Житло в районі Затоки користується попитом. Не зволікайте з вибором пропозицій. Найкращі пропозиції з максимальними знижками на бронювання готелів у районі Затока (Україна) на найближчі дати:

Найкраші пропозиції бронювання житла (готелів, баз відпочинку, гостьових будиночків, пансіонатів) у Затоці Одеської області.
Booking.com
Бронюємо найкращі пропозиції готелів, пансіонатів, апартаментів в Затоці Одеської області на найближчі вихідні
Booking.com
Бронюємо найкращі пропозиції в Затоці Одеської області на 5 ночей
Booking.com
Бронюємо найкращі пропозиції в Затоці Одеської області на 7 ночей
Booking.com

Відпочинок на курорті Затока на Чорному морі

Затока — відомий центр туризму, релаксації і відпочинку в Україні, розташований в 60 км на південний захід від Одеси на Будакській косі. Пляжі курорту Затока розташовані уздовж всієї коси, що розділяє Чорне море і Дністровський лиман. Пляжі широкі, піщані. Пологе дно зручне для купання дітей. Численні бази відпочинку Затоки надають комфортні умови для відпочинку, в тому числі сімейного і відпочинку з дітьми.

Кліматичні особливості, зручний транспортний під’їзд, пологе дно, широкі без обривів пляжі, розвинена інфраструктура приваблюють в Затоку багато відпочиваючих.

В селищі Затока розташовано багато баз відпочинку, готелів, пансіонатів, приватний сектор.

Курортний сезон в Затоці починається в середині травня і триває до вересня. Деякі пансіонати і бази відпочинку приймають гостей цілий рік. Середньо-денна температура повітря влітку становить 24˚- 28˚С, а температура води 19˚-23˚С.

Покриття мобільним зв’язком та Інтернет-послуги:

Курортная зона селища стійко покривається операторами стільникового зв’язку Київстар,  Вадафон, Life. Працює мобільний Інтернет: PeopleNet, MTC, InterTelecom. Багато баз відпочинку і пансіонати пропонують послуги Wi-Fi. Затока має кілька Інтернет-клубів і переговорний пункт.

Пансіонати і бази відпочинку Затоки різні за рівнем сервісу і комфорту. Приватний сектор Затоки часом не поступається, а то і перевищує рівень багатьох баз відпочинку. Відпочинок в Затоці задовільнить будь-який смак і попит. Тут багато кафе, ресторанів, на базарі велика кількість фруктів і овочів. М’який теплий клімат і недорогі ціни в Затоці привертають багато відпочиваючих. Затока досить відома в Україні та за її межами як місце комфортного і недорогого відпочинку біля моря.

У Затоці за сезон можуть відпочити понад 300 тис. чоловік. Бази відпочинку Затоки, пансіонати і приватний сектор пропонують проживання, відповідне різним фінансовим можливостям. Територія курорту Затока розділена на райони, відповідні назвам станцій залізниці — Центральний район, Лиманський район, Сонячна і т.д.

Іноді туристичні агентства пропонують відпочинок за назвами районів селища Затока: Лиманська, Цунтральна, Сонячна, Кароліно-Бугаз, то що. Зупинитися для відпочинку можна не тільки в центральній частині Затоки, але і проїхати далі на косу. Останнім часом там активно зносять старі бази відпочинку Затоки і будують сучасні комплекси та пансіонати.

Переваги відпочинку: близькість до Одеси, високий рівень комфорту на базах відпочинку, вихід з території бази часто прямо на пляж, велика кількість магазинів, кафе, барів, дискотек, пісочний пляж, чиста морська вода.

Недоліки відпочинку: ще є старі будови з мінімальними зручностями, багатолюдно на пляжах в розпал сезону, ціни вище, ніж в більш віддалених від Одеси місцях відпочинку. Разом з тим, завдяки зручному транспортному сполученню з Одесою і задовільної якості доріг, на відпочинок в Затоку можна приїхати своїм автомобілем.

Відгуки про базах відпочинку в Затоці різні. Є і хороші, є і погані. Вони залежать від рівня сервісу і вартості проживання.
У приватному секторі Затоки можна підібрати непогані варіанти проживання: всі зручності в номері, кондиціонер, телевізор, холодильник.

Багато сучасних баз відпочинку та готелів мають басейни.

Переглянути пропозиції і бронювати