Бронюємо житло в районі ринку Лалелі в Стамбулі 


причини для подорожі: історія, шоппінг, ділові зустрічі, екскурсії, архітектура

Житло в районі Лалелі користується попитом. Не зволікайте з вибором пропозицій. Найкращі пропозиції з максимальними знижками на бронювання готелів у районі Лалелі (Стамбул) на найближчі дати:Booking.com

Ринок Лалелі в Стамбулі

Один з найзнаменитіших районів Стамбулу для шопінгу. Дуже багато магазинів, крамниць і торгових точок. Цей район став знаменитий в 90-ті роки серед човників з країн колишнього СРСР. Та й зараз цей район популярний серед українських оптовиків.
Тум можна придбати товар не тільки оптом, але і в роздріб. Але роздрібних магазинів не дуже багато, в основному все розраховано на оптового покупця. Тут представлено понад 30 тисяч фірм.
Лалелі являється одним з найбільших торгових центрів шопінгу на відкритому повітрі. Історія стамбульського району Лалелі — це свідчення великих змін, що відбулися з турецьким малим і середнім бізнесом за останні роки. Лалелі знаходиться в самому серці старого міста, близько до історичного центру. Всього в кілька хвилинах ходьби від відомої Блакитної мечеті. У 1980-ті, коли в Туреччині почав розвиватися туризм, вдале місце розташування Лалелі дозволило цьому району прихистити готелі і малі підприємства, особливо лавки кравців. Туристи відвідували ці місця і поверталися за недорогими костюмами. Спочатку покупцями були араби і вихідці зі Східної Європи, але в 1990-і район Лалелі облюбували російські та українські клієнти, особливо так звані «човники». Вони скуповували турецький крам і перепродували його на ринках своїх рідних міст. Згодом виробники і збутовики зрослися, і колишні дрібні кравці почали створювати великі ательє, а найуспішніші навіть відкривали шоу-руми в країнах СНД.
І до цих пір велика кількість товарів, які продаються на ринках і «бутіках» в Україні скуповуються нашими підприємцями в оптових торгових точках ринку Лалелі.
Якщо ви зібралися в Стамбул на шоппінг, обов’язково бронюйте готель в районі Лалелі. Це безпечно і комфортно.
Кращі пропозиції в районі Лалелі можна переглянути нижче і забронювати, вибравши найкращій для вас варіант.

Бронюйте безпечно. Проживайте з комфортом. Економте кошти.Booking.com


Знайдено ще акційні пропозиції житла в Стамбулі (Туреччина):


Booking.com

Переглянути пропозиції і бронювати