Бронюємо готелі у Cонячному березі (Болгарія) самостійно 


причини для подорожі: пляж, море, молодіжний відпочинок, нічні клуби, сімейний відпочинок, відпочинок з дітьми

Житло в районі Сонячного берега користується попитом. Не зволікайте з вибором пропозицій. Найкращі пропозиції з максимальними знижками на бронювання готелів у районі Сонячного Берега (Болгарія) на найближчі дати:

Плануєте відпочити в Сонячному Березі (Болгарія) — забронюйте самостійно готелі за найкращими цінами. Ви можете забронювати помешкання у Болгарії самостійно, а можете скористатись послугами Туристичної агенції «Поїхали з нами», що знаходиться в м.Чернівці, вул.Нагірна, 1.Booking.comBooking.com

Відпочинок в Сонячному Березі (Болгарія)

Сонячний берег — найбільший курорт в Болгарії, розташований на березі Чорного моря в 32 км на північ від міста Бургас, в 434 км на схід від столиці Софія і в безпосередній близькості від міста Несебр. Курорт був відкритий в 1959 році і з тих пір постійно розширюється. Його інфраструктура розвивається стрімко — з’являються нові готелі, ресторани і розважальні заклади. На курорті збудовано понад 150 готелів, численні вілли, котеджі і пансіонати. Курорту Сонячний берег присуджена міжнародна нагорода — «Блакитний прапор» — сертифікат якості пляжів, заснований Європейською комісією з навколишнього середовища і щорічно присуджується районам на основі результатів перевірки чистоти води і піску. Це один з найвідоміших, жвавих курортів Болгарії, який активно розвивається.

Сонячний берег має одну з найбільш просторих пляжних смуг, довжиною близько 8 км, шириною від 30 до 100м. Поєднання дрібного золотистого піску, мальовничих дюн, моря і гір є передумовою для повноцінного відпочинку.

Курорт має в своєму розпорядженні велику кількістю ресторанів, нічних клубів, барів, дискотек і торгових центрів, які пропонують незабутні враження. Є регулярні автобусні лінії до Бургаса і Варни.

Сонячний берег є улюбленим курортом серед молоді. Тут завжди весело і шумно.

Існує багато можливостей для занять спортом. Сонячний берег пропонує ідеальні умови для серфінгу, водних лиж, стрибків з парашутом, парапланеризму, вітрильних видів спорту, тенісу, пляжного волейболу, міні — гольфу, катання на човнах, боулінгу та багато інших розваг. Можна також здійснити прогулянку на яхті.

Переглянути пропозиції і бронювати