Бронюємо готелі в Кемері (Туреччина) самостійно 

Житло в районі Кемера користується попитом. Не зволікайте з вибором пропозицій. Найкращі пропозиції з максимальними знижками на бронювання готелів у районі Кемера (Туреччина) на найближчі дати:
Скористайтеся спецпропозиціми при самостійному бронюванні готелів на відомому маданчику booking.com. Для перегляду готелю — просто виберіть його у списку і Ви перейдете на сторінку з описом і умовами бронювання.

Найкращі пропозиції у Кемері на 1 ніч


Booking.com

Найкращі пропозиції у Кемері на 5 ночей


Booking.com

Про Кемер

Кемер (Kemer тур.) — курортне і портове місто на середземноморському узбережжі Туреччини, в провінції Анталія. Розташоване в 42 кілометрах на північний захід від міста Анталії біля підніжжя Таврських гір, входить в т. н. Турецьку Рів’єру.
Кемер знаходиться в зоні середземноморського клімату, але, незважаючи на географічну близькість до Антальї, має особливі риси: мусонний характер клімату виявляється слабше, опадів, в порівнянні з Анталією менше майже на чверть (особливо в зимові місяці).

Літо в Кемері сонячне, сухе і дуже спекотне, температура в післяполуденні години часом перевищує 40 ° С в тіні. Ясна погода в Кемері домінує більшу частину року (крім зимових місяців). Зима в Кемері зазвичай супроводжується ледь помітними заморозками, морози (навіть невеликі) і сніг дуже рідкісні. Температура морської води в прибережній зоні коливається від 9-12 ° С взимку до 23-26 ° С в середині літа.

Із заходу Кемер оточують відносно високі Таврські гори, тому вітри переважають східні і південно-східні. Влітку вітрянних днів дуже мало, восени і взимку вітри посилюються.

Курортний сезон в Кемері зазвичай з травня по жовтень. Комфортна для купання температура води — зчервня по вересень. Але завдяки м’якому клімату багато готелів працюють цілий рік.

Основний туристичний інтерес в Кемері представляють археологічні пам’ятники, природні ландшафти і інфраструктура пляжного відпочинку. Найбільша частина туристів прибуває з України, Молдови, Росії , інших країн бувшого союзута , а також з Німеччини, Франції, Швеції, інших країн Європи.

Недалеко від Кемера знаходяться добре збережені руїни міст Фаселіс і Олімпос. Деякі археологічні артефакти можна знайти і в самому Кемері.

Найбільш відомі природні пам’ятки Кемеру і околиці: бухта в Чамьюва, гірський каньйон Гейнюк, гора Тахтали, «гаряча» гора Химера, дикий пляж Чіралі, печери Бельдібі. По околицях Кемера проходить Лікійська Стежка — один з найвідоміших маршрутів для піших походів.

Туристична інфраструктура Кемера — це безліч готелів, від скромних сімейних пансіонатів і гостьових будинків до розкішних п’ятизіркових готельних комплексів. Готельний фонд дуже швидко розвивається: якщо до 2000 року в місті було близько 20 готелей, то в 2012 році їх число перевищило 200, а на початок 2017 року наближається до 300. Оточений хвойним лісом і горами, що підступають впритул до моря, Кемер привертає до себе туристів поєднанням красивої природи і розвиненої інфраструктури (готелі, магазини, ресторани, бари, розважальні заклади, пляжні і морські розваги).

З Кемера, як і з більшості турецьких курортів, є безліч екскурсій до інших туристичних пам’яток. За статистикою турагентств, найбільшою популярністю в Кемері користуються екскурсії в Анталью, до Лікійської Міри і Памуккале.

Пам’ятки:
Бульвар Ататюрка (Atatürk Bulvarı) — головна вулиця Кемера
Центральна площа (на перетині бульварів Ататюрка і Дьортйол) з пам’ятником Кемаля Ататюрка, білокам’яною годинниковою баштою і танцюючими фонтанами
Парк «Місячне сяйво» (Moonlight Park), що має насипний пісочний пляж, атракціони і заклади громадського харчування
Історична інсталяції «Йорюк Парк», що відтворює побут давніх кочівників-Йорюк
Канатна дорога Олімпос Teleferik і оглядовий майданчик на вершині гори Тахтали
Діно-парк в селищі Гейнюк
Нічні клуби Kristal, Аура і Інферно — епіцентр нічного життя міста з регулярними виступами зірок турецької та світової естради
Мечеть Huzur Кі на бульварі Дьортйол


Курс турецької ліри до гривні та інших валют: