Біг Миру 2016: Швидше реєструємось – більше шансів на велосипед та інші призи 
«Біг Миру 2016», нагадаємо, відбудеться у неділю, 15 травня. Старт і фініш – на Соборній площі. Забіг – символічний, дистанція – 2 милі.

Уперше учасники, які зареєструються завчасно в інтернеті для участі у «Бігу Миру», матимуть подвійні або навіть потрійні шанси під час розіграшу призів.

Учасники, які зареєструються в інтернеті (тут) до 24 квітня, матимуть потрійні шанси виграти один з численних призів, які традиційно розігруватимуться після забігу (у лототрон вкинуть не один, а 3 відривні купони з дублікатом їх нагрудного номера), а у разі реєстрації в період з 25 квітня по 4 травняшанси будуть подвійними (тобто в лототрон вкинуть по два купони).

Акцентуємо увагу, що участь у заході є БЕЗКОШТОВНИМ.

Удачі!

Довідково:

«Біг Миру» – це ще один проект від організаторів «Буковинської милі».

Співорганізатори змагань: СК «Гешко», Чернівецька обласна федерація легкої атлетики, управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх», Чернівецьке міськспортуправління, Чернівецьке обласне відділення НОК України, регіональне відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОНУ.

Джерело: sportbuk.com