Василь Забродський в ток шоу «Шустер live» 
Головна тема програми «Шустер live» від  27.03.16 – майбутнє України та роль Надії Савченко.

Серед запрошених був присутній чернівецький журналіст і громадський діяч Василь Забродський. На протязі програми Василь Іванович неодноразово попадав в кадр, просив слова, висказував репліки з місця. А в обговоренні знатної події цього тижня — визволення Надії Савченко, Василь Забродський отримав мікрофон для виступу:

«Бридко слухати політиків, які вже навіть в цій студії починають мірятись приборами, хто більше зробив у визволенні Савченко. Просто бридко. Бридко слухати спецслужби, які починають виясняти, хто більше там паперів доніс… Мені здається, що цей сценарій дебілізації вже розпочався, тому, що політики бояться Надю і дай Боже, щоб це не закінчилось тим, що її в парламенті просто підставлять (під) когось там з опозиційного блоку і це все завершиться якимось скандалом.

І я хочу політикам підсказати: ви проголосували список Савченко, внесли туда слідчих, які фальсикували справи по Савченко-Кольцову — продовжіть той список тими прокурорами, аваківськими мусорами, які сьогодні українських патріотів запроторюють в тюрми. От тоді буде видно ваша робота в парламенті.» — сказав Василь Забродський.

Повна версія програми «Шустер live» від  27.03.16:

Доповнено:

При виступі Василя Забродського виникло непорозуміння з титрами. Ось як пояснив це сам пан Василь:

2016-05-28 12-59-02 Василь Забродський - Google Chrome

«Цікава історія з титруванням. Виявилось, що в них в компі є база данних багатьох журналістів. Ій правда років 10-12. Є там і я. Комп’ютер автоматично подає перший титр, сприймаючи наступний як уточнення. А сама асоціація була ще 9 років тому реорганізована в ТОВ. Обіцяли наступного разу виправитись.»